Конкурси

Оголошено подання кандидатур претендентів та їх робіт на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук у 2024 році

 

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2676-VIII «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» (зі змінами) (далі – Постанова) засновано 50 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.

З урахуванням Постанови та Інструкції з оформлення і подання документів на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, порядку їх розгляду та звітування стипендіатів, затвердженої Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 15 грудня 2021 року, протокол № 90 (далі – Інструкція), просимо подати кандидатури претендентів та їх роботи на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук (далі – Стипендія) у 2024 році до директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України до 30 квітня 2023 року включно.

Документи та роботи претендентів на здобуття Cтипендії, що подаються закладами вищої освіти, науковими установами, підприємствами України оформлюються відповідно до вимог Інструкції та Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук, затвердженого Постановою, що знаходяться за посиланням:

https://kno.rada.gov.ua/documents/st_vr/n_ak_st/75468.html.

Водночас наголошуємо, що документи та інформація щодо претендентів та їх робіт, на флеш носії та у паперовому вигляді мають бути ідентичними.

Роботи можна подавати голові РМУС ТНТУ Золотому Романові (ауд. 1-406, моб. тел. +380685155028).

___________________________________________________________________________

Оголошено подання претендентів та їх робіт на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим у 2023 році

Постановою Верховної Ради України від 05 лютого 2019 року № 2675-VIII «Про Премію Верховної Ради України для молодих учених» (зі змінами) (далі – Постанова) засновано 50 премій Верховної Ради України молодим ученим.

З урахуванням Постанови та Інструкції з оформлення і подання документів на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим, а також порядку їх розгляду, затвердженої Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій від 15 грудня 2021 року, протокол № 90, (далі – Інструкція) просимо подати кандидатури претендентів та їх роботи на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим (далі – Премія) у 2023 році до директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України включно до 01 березня 2023 року.

___________________________________________________________________________

Конкурс для молодих учених на здобуття премії «DANUBIUS YOUNG SCIENTIST AWARD 2023»

Шановні молоді вчені!

Оголошено конкурс для молодих учених на здобуття премії “Danubius Young Scientist Award”.
 
Премію Danubius було засновано 2011 року Федеральним міністерством науки, досліджень і економіки Австрії (BMWFW) та Інститутом Дунайського регіону та Центральної Європи (IDM) – з метою нагородження вчених, які мають значні здобутки у своїй науковій діяльності, пов’язаній із дослідженням Дунайського регіону.
 
У 2023 році ця нагорода (в розмірі 1350 євро) вручатиметься 14-м молодим ученим із кожної з країн Дунайського регіону (Австрія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Молдова, Німеччина, Сербія, Словаччина, Словенія, Румунія, Угорщина, Україна, Хорватія, Чехія, Чорногорія).
 
Критерії присудження премії Danubius:
1) наукова досконалість та інноваційний підхід до академічної роботи;
2) тематична актуальність наукової роботи з питань/проблем Дунайського регіону;
3) актуальність наукової роботи за межами національних кордонів;
4) потенціал кандидата (наприклад, інтеграція в міжнародні мережі, участь у наукових проєктах, історії публікації, досвід викладання тощо).
 
Формального обмеження за віком немає, при цьому брати участь у конкурсі можуть молоді вчені, котрі отримали диплом магістра або PhD не раніше, ніж 5 років тому, у будь-якій галузі знань.
 
Кінцевий термін подання кандидатів – 5 травня 2023 року.
 
Детальнішу інформацію про конкурс розміщено за посиланням: https://www.idm.at/en/activities/awards/danubius-young-scientist-award/#2022-2023

Per aspera ad astra